Kim jesteśmy?

Celem naszej firmy jest zapewnienie profesjonalnej i wieloaspektowej opieki osobom starszym chcącym spędzić jesień życia w swoim domu. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób poszukujących stałej jak i tylko dorywczej opieki. Możliwe jest także zorganizowanie przez nas wsparcia i pomocy w wybranych tylko obszarach życia - np. sprzątanie domu seniora; zorganizowanie towarzystwa do wspólnego spędzania czasu itd.

Learn more

Co robimy?

Oferujemy szeroki wachlarz usług m.in opiekę domową całodobową, opiekę na godziny; pakiety godzin na opiekę do wykorzystania w trakcie miesiąca; specjalne pakiety obejmujące usługi sprzątania/prowadzenia domu dla seniorów, a także pakiety drobnej pomocy obejmujących zakupy/organizowanie czasu i towarzyszenie osobom starszym

Learn more

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą od wielu lat oferującą opiekę dla osób starszych w krajach Unii Europejskiej. Posiadamy wiedzę i know how na temat rekrutacji i doboru personelu do opieki nad osobami starszymi oraz standardów opieki nad osobami starszymi. Nasz personel to osoby sprawdzone i godne polecenia, dbające o zdrowie i komfort życia swoich podopiecznych.

Learn more

Not Found

Sorry, but you are looking for something that isn't here.